ERJ-H3ED23R2V
MFR.Part #
ERJ-H3ED23R2V
JLCPCB Part #
C5687864
Description
-55℃~+175℃ 125mW 23.2Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS