RG1608N-361-D-T5
MFR.Part #
RG1608N-361-D-T5
JLCPCB Part #
C2146911
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 360Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS