RR0306P-221-D
MFR.Part #
RR0306P-221-D
JLCPCB Part #
C4259652
Description
-55℃~+125℃ 220Ω 50mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS