RG1608N-332-W-T5
MFR.Part #
RG1608N-332-W-T5
JLCPCB Part #
C1721236
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 3.3kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS