URG2012L-682-L-T05
MFR.Part #
URG2012L-682-L-T05
JLCPCB Part #
C4115756
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.8kΩ Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS