RG1608N-1402-W-T5
MFR.Part #
RG1608N-1402-W-T5
JLCPCB Part #
C4234535
Description
-55℃~+155℃ 100mW 14kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS