RR0510R-300-D
MFR.Part #
RR0510R-300-D
JLCPCB Part #
C2091476
Description
-55℃~+125℃ 25V 30Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS