RG1608N-122-B-T5
MFR.Part #
RG1608N-122-B-T5
JLCPCB Part #
C1713601
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 100V 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS