RG2012Q-18R2-D-T5
MFR.Part #
RG2012Q-18R2-D-T5
JLCPCB Part #
C2118010
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 18.2Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS