RG1005V-911-W-T5
MFR.Part #
RG1005V-911-W-T5
JLCPCB Part #
C4215983
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 910Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS