RG1005V-821-W-T5
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RG1005V-821-W-T5
JLCPCB Part #
C4312833
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 820Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS