ERJ-H2CF2R40X
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-H2CF2R40X
JLCPCB Part #
C6614102
Package
0402
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+175℃ 100mW 2.4Ω Thick Film Resistor ±1% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS