RR1220P-392-D
MFR.Part #
RR1220P-392-D
JLCPCB Part #
C2091437
Description
-55℃~+125℃ 100V 100mW 3.9kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS