RG1005R-10R2-D-T10
MFR.Part #
RG1005R-10R2-D-T10
JLCPCB Part #
C2129552
Description
-55℃~+155℃ 10.2Ω 62.5mW 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS