RG1005P-80R6-B-T5
MFR.Part #
RG1005P-80R6-B-T5
JLCPCB Part #
C2138728
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 75V 80.6Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS