RG1005N-1741-B-T5
MFR.Part #
RG1005N-1741-B-T5
JLCPCB Part #
C1726736
Description
1.74kΩ 1/16W 75V Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS