RG1005P-7152-D-T10
MFR.Part #
RG1005P-7152-D-T10
JLCPCB Part #
C2102916
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 71.5kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS