RG1608N-4530-W-T5
MFR.Part #
RG1608N-4530-W-T5
JLCPCB Part #
C3912594
Description
-55℃~+155℃ 100mW 453Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS