RG1005P-680-W-T5
MFR.Part #
RG1005P-680-W-T5
JLCPCB Part #
C4097740
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 68Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS