RG1005P-5360-W-T5
MFR.Part #
RG1005P-5360-W-T5
JLCPCB Part #
C4022295
Description
-55℃~+155℃ 536Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS