RG1005P-4532-D-T10
MFR.Part #
RG1005P-4532-D-T10
JLCPCB Part #
C2103164
Description
-55℃~+155℃ 45.3kΩ 62.5mW 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS