RG1005P-432-W-T5
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RG1005P-432-W-T5
JLCPCB Part #
C1720496
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 4.3kΩ 62.5mW 75V Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS