RG1005P-391-B-T5
MFR.Part #
RG1005P-391-B-T5
JLCPCB Part #
C6173323
Description
-55℃~+155℃ 390Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS