RG1005N-93R1-B-T5
MFR.Part #
RG1005N-93R1-B-T5
JLCPCB Part #
C1726173
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 75V 93.1Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS