RG3216P-1783-B-T1
MFR.Part #
RG3216P-1783-B-T1
JLCPCB Part #
C2094840
Description
-55℃~+155℃ 178kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS