RG1005N-7682-B-T5
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RG1005N-7682-B-T5
JLCPCB Part #
C1726465
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 75V 76.8kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS