RG2012V-4421-B-T5
MFR.Part #
RG2012V-4421-B-T5
JLCPCB Part #
C4115783
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.42kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS