RG1005N-56R2-B-T5
MFR.Part #
RG1005N-56R2-B-T5
JLCPCB Part #
C4351066
Description
-55℃~+155℃ 56.2Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS