RG1005N-2940-W-T1
MFR.Part #
RG1005N-2940-W-T1
JLCPCB Part #
C4243466
Description
-55℃~+155℃ 294Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS