RG3216V-2801-P-T1
MFR.Part #
RG3216V-2801-P-T1
JLCPCB Part #
C4052388
Description
-55℃~+155℃ 2.8kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.02% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS