RG1005N-1400-B-T5
MFR.Part #
RG1005N-1400-B-T5
JLCPCB Part #
C4268612
Description
-55℃~+155℃ 140Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS