RR0510P-121-D
MFR.Part #
RR0510P-121-D
JLCPCB Part #
C4186524
Description
-55℃~+125℃ 120Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS