RG0603R-27R4-D-T10
MFR.Part #
RG0603R-27R4-D-T10
JLCPCB Part #
C20136966
Description
-55℃~+155℃ 27.4Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS