RG2012V-6651-D-T5
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RG2012V-6651-D-T5
JLCPCB Part #
C4017260
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.65kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS