RG0603P-9760-D-T10
MFR.Part #
RG0603P-9760-D-T10
JLCPCB Part #
C20136316
Description
-55℃~+155℃ 63mW 976Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS