RG0603P-5621-B-T10
MFR.Part #
RG0603P-5621-B-T10
JLCPCB Part #
C20136209
Description
-55℃~+155℃ 5.62kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS