RG1005V-6810-B-T5
MFR.Part #
RG1005V-6810-B-T5
JLCPCB Part #
C4117840
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 681Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS