AA0201FR-0780K6L
MFR.Part #
AA0201FR-0780K6L
JLCPCB Part #
C4111184
Description
-55℃~+155℃ 50mW 80.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS