PRG3216P-9311-D-T5
MFR.Part #
PRG3216P-9311-D-T5
JLCPCB Part #
C1700572
Description
-55℃~+155℃ 150V 1W 9.31kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS