PRG3216P-88R7-D-T5
MFR.Part #
PRG3216P-88R7-D-T5
JLCPCB Part #
C4307248
Description
-55℃~+155℃ 1W 88.7Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS