PRG3216P-18R7-D-T5
MFR.Part #
PRG3216P-18R7-D-T5
JLCPCB Part #
C1700291
Description
-55℃~+155℃ 150V 18.7Ω 1W Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS