PRG3216P-17R4-D-T5
MFR.Part #
PRG3216P-17R4-D-T5
JLCPCB Part #
C4113240
Description
-55℃~+155℃ 17.4Ω 1W Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS