PRG3216P-13R3-D-T5
MFR.Part #
PRG3216P-13R3-D-T5
JLCPCB Part #
C4175557
Description
-55℃~+155℃ 13.3Ω 1W Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS