PRG3216P-11R0-D-T5
MFR.Part #
PRG3216P-11R0-D-T5
JLCPCB Part #
C4085732
Description
-55℃~+155℃ 11Ω 1W Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS