RG2012N-133-D-T5
MFR.Part #
RG2012N-133-D-T5
JLCPCB Part #
C4116371
Description
-55℃~+155℃ 125mW 13kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS