KRL6432E-M-R010-F-T1
MFR.Part #
KRL6432E-M-R010-F-T1
JLCPCB Part #
C2076370
Package
1225
Description
10mΩ 3W Current Sense Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ 1225 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS