RG1005P-1870-W-T5
MFR.Part #
RG1005P-1870-W-T5
JLCPCB Part #
C1720402
Description
-55℃~+155℃ 187Ω 62.5mW 75V Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS