KRL3264-C-R082-F-T1
MFR.Part #
KRL3264-C-R082-F-T1
JLCPCB Part #
C2079516
Package
1225
Description
3W 82mΩ Current Sense Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ 1225 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS