RG0603R-36R5-D-T10
MFR.Part #
RG0603R-36R5-D-T10
JLCPCB Part #
C20136981
Description
-55℃~+155℃ 36.5Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS