RG3216N-3923-D-T5
MFR.Part #
RG3216N-3923-D-T5
JLCPCB Part #
C3970846
Description
-55℃~+155℃ 250mW 392kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS